Rreth nesh

Profili i kompanisë

profili-11

 

 

 

Shenzhen Mingxue Optoelectronics Co, Ltd (e njohur edhe si Mingxue, kodin e aksioneve: 838.130) është themeluar në vitin 2005, Mingxue është një prodhues i angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e ZHEL të rritet të lehta, të udhëhequr brez, e udhëhequr bar dhe modul LED ekran me më shumë se 13.000 katrore bimë metra prodhimit.

Mingxue ka një përvojë për më shumë se 13 vjet në LED, punëtorë të kualifikuar, pajisje të përparuara dhe kontrollin strick dhe sistemi i prodhimit të na bëjë një kompani udhëheqëse në biznes udhëhequr.

 

 

Mingxue ka marrë me sukses të nivelit shtetëror ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë, të lartë 100 kompani LED, si dhe tituj të tjerë nderi, dhe të certifikuara nga SGS / ISO9001: 2000 / TS16949 CE RoHS, FCC, ERP, UL LM-80, si dhe UL 8800 për të udhëhequr rriten dritat.

profil
11-2

 

Mingxue e udhëhequr rriten dritat janë përdorur gjerësisht në fabrikën e bimëve, serë, rritet tenda etj, dhe strips LED Mingxue-së janë përdorur gjerësisht në zinxhirët e supermarketeve, projektet e hotelit, kabinat raft, shtëpitë e zgjuar dhe etj; Moduli i ekranit Mingxue është përdorur gjerësisht në mediat e mëdha, natyrë aplikimet shtëpie reklamat dhe fusha të tjera.

 

 

Në mënyrë që në mënyrë aktive përgjigjur strategjisë së madhe kombëtare të zhvillimit të ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë, dhe për të marrë më shumë fonde kërkimore. Pra, ne mund të zhvilluar produkte më efikase LED, të bëjnë produktet tona më konkurrues në shtëpi dhe jashtë vendit, kompania ka shënuar sukses në neeq Pekin në vitin 2015.

profili-2
profili-3

 

 

Mingxue shpresojmë për të krijuar një partneritet afatgjatë me ju me produktet tona me cilësi të lartë dhe të shërbimit tonë të sinqertë!WhatsApp Online Chat !