Rreth nesh

 • AO3A82151

Profesionale LED Grow Light Prodhuesi

Shenzhen Mingxue Optoelectronics Co, Ltd (e njohur edhe si Mingxue, kodin e aksioneve: 838130) është themeluar në vitin 2005, ka qenë e përqendruar në LED për më shumë se 10 vjet. Mingxue është një prodhues i angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e LED rritet dritë, udhëhequr strip, të udhëhequr bar dhe LED modul ekran me bimë më shumë se 10.000 metra katrore e prodhimit. Mingxue ka marrë me sukses të nivelit shtetëror ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë, të lartë 100 kompani LED, si dhe tituj të tjerë nderi, dhe të certifikuara nga SGS / ISO9001: 2000 / TS16949 CE RoHS, FCC, ERP, UL LM-80, si dhe UL 8800 për të udhëhequr rriten dritat ....

Mingxue shpresojmë për të krijuar një partneritet afatgjatë me ju me produktet tona me cilësi të lartë dhe të shërbimit tonë të sinqertë!

 • cilësi

  cilësi

  ISO9001: 2008 SGS MSA AKK Intertek Energy Star
 • certifikatë

  certifikatë

  UL MET ETL DEKRA TUV CE KKK FC RoHS
 • prodhues

  prodhues

  15.000 metër katror 335 personel gjithsej 13 vjet të përqëndrohet në LED

WhatsApp Online Chat !